09056012909
ایران-تهران
info@takeskan.com

اجاره روزانه آپارتمان مبله بندرترکمن کد-2810

بندرتركمن، Golestan Province, Iran بلوار آزادی
500,000 تومان

جزئیات

اجاره روزانه آپارتمان مبله بندرترکمن کد-2810

اجاره روزانه آپارتمان مبله بندرترکمن کد-2810 آپارتمان دوخوابه لوکس در بندر ترکمن است . موقعیت نزدیک ساحل آزادی می باشد . این آپارتمان مبله دارای کلیه امکانات رفاهی است . این آپارتمان بسیار شیک است . و دارای چشم انداز بسیار زیباست . اقامت در این آپارتمان بسیار دلنشین است . و لحظات خوبی را برای شما فراهم میکند . قیمت آپارتمان برای ایام عید میباشد .

برای سفر به بندر زیبای ترکمن حتما با تک اسکان تماس بگیرید . تا ما بهترین آپارتمان های مبله و ویلاهای لوکس را به شما معرفی کنیم .

تمامی قیمتهای اعلام شده برای ایام عادی می باشد . وبرای ایام نوروز و تعطیلات قیمتها متفاوت می باشد .

برای رزرو در ایام نوروز از یک ماه قبل هماهنگ کنید .

ساعت تحویل آپارتمان مبله 2بعداز ظهر می باشد .

ساعت تخلیه آپارتمان 12ظهر است .

بندر ترکمن در چهل کیلومتری گرگان قرار گرفته است .و از زیباترین شهرهای استان گلستان است . این بندر دارای طبیعی بکر و زیباست . که چشم هربیننده ای را به خود خیره میکند . بندر ترکمن به خاطر اسبهایش زبانزد است . و اسبهای ترکمن از شعرت جهانی برخوردارند. همینطور این بندر صنایع دستی اش هم بسیار معروف است . روسری های ترکمن با طرحها و رنگهای زنده اش طرفداران بسیاری دارد.

نمد ترکمن هم با تاریخچه طولانی و کهن که دارد . قسمتی از جاذبه ها و سوغات بندر زیبای ترکمن به شمار می رود . نمد ترکمن از نقشها و طرحهای رنگارنگ بافته میشود . و بسیارشگفت انگیز است . و برای کف پوش و زین اسب کاربرد دارد.

درضمن هوای معتدل بندر ترکمن بهترین  جایی است . شما میتوانید برای چند روزاستراحت به انجا سفر کنید . و آب و هوایی عوض کنید . وبا انرژی مضاعف خود را برای شروعی تازه اماده کنید.

 

  • ID: 3209
  • منتشر شده: مارس 12, 2018
  • آخرین به روز رسانی : مارس 13, 2020
  • نمایش ها : 758
Call Now Button